O nas

Jesteśmy polskim producent kosmetyków kolorowych z ponad 10-letnim doświadczeniem. Pracujemy zgodnie z przekonaniem, że tworzymy coś więcej niż tylko produkty do wykonywania atrakcyjnego makijażu, dlatego staliśmy się ekspertami w opracowywaniu formulacji kosmetyków do makijażu i pielęgnacji.

Z pasją i z pełnym zaangażowaniem stawiamy na własną produkcję i rozwój laboratorium, co daje nam realny wpływ na cały proces powstawania produktów. Nasi wykwalifikowani technolodzy na bieżąco podejmują działania mające na celu tworzenie nowych, innowacyjnych receptur w oparciu o aktualne i przyszłe trendy kosmetyczne.

Nieskończone możliwości kolorystyczne i bogata gama kosmetyczna sprawia, że zakres naszej działalności jest bardzo rozbudowany. Wybierając naszą ofertę począwszy od mas produktowych po finalne produkty masz pewność, że podczas procesu ich produkcji użyte zostały składniki aktywne najwyższej jakości.

Dostarczamy produkty zgodnie z oczekiwaniami i indywidualnymi potrzebami naszych klientów. Pomagamy tworzyć kosmetyki na wysokim, światowym poziomie.